Hakkımızda

1997 yılında Istanbul Universitesi  Istanbul Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.2002 yılında  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı  Oldu. 2002-2004 ‘da Amerika Birleşik Devletlerinde,Yale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Üreme Endokrinolojisi Bölümü’nde Postdoctoral Fellow olarak çalıştı.2004-2008 yılları arasinda UMDNJ New Jersey Tıp Fakultesi`nde Kadın Dogum İhtisasını  tamamladi. 2008-2009  Yılları Arasında Ohio State Universitesindeki  Robotik Cerrrahisi egitimini basariyla tamamladiktan sonra Robotik minimal invaziv cerrahisi konusunda  Uzmanlaştı Robotik Cerrrahisi    calisması yapmak  isteyen uzman hekimlere  DaVinci  tarafindan egitim verme yetkisi verildi.  Op.Dr.Ulas Bozdogan Bu çalışmlarını New Jersey ofisinde devam ettirmektedir. Ve  Amerika`da bu konuda calisan ilk ve tek Turk Kadin Dogum Uzmani unvanini tasimaktadir.
Op Dr Ulaş BOZDOĞAN Evli olup  üç çocuk babasıdır.Yoğun çalışmalarında en büyük desteği eşi Aslı ve Çocuklarından almaktadır.

 

Eğitimi İle İlgili Sertifikaları

Da Vinci ile erken evre serviks kanserinde radikal histerektom, pelvik lenfadenektomi, endometriyum kanseri, daha önce tüplerini bağlatmış olanlarda tüplerin açılması, rahim sarkmaları ya da rahim ameliyatlarından sonra vajen kafı sarkmalarının düzeltilmesi, rahimdeki miyomların alınması ve rahim alınması ameliyatlarını yaptıklarını kaydetti. Da Vinci robotuyla yapılan ameliyatların diğer laparoskopik ameliyatlara göre daha avantajlı olduğuna dikkat çeken Göçmen, “Da Vinci’nin üstünlüğü olarak daha yakın görme alanı elde edilmesi, daha hassas doku tutma ve işlem yapma şansı, fizyolojik titremelerin olmaması, kamera kontrolünü cerrahın kendisinin yapması, aletler yerleştirildikten sonra cerrahın oturarak operasyonu daha konforlu yapması  en Önemli avantajlardan biridir

Normal ve Yüksek Riskli Gebelik,Sezeryan Sonrası Vajinal Doğum,3D/4D Ultrasonografi,Prenetal Tanı Ve Tedavi,Viabilite Ultrasonografisi İkili Tarama Testleri ,Genetik Ultrasoun,Amniosentez,Servikal Serklaj ehil ellerde yapılmaktadır.

 Op. Dr. Ulaş BOZDOĞAN 'nın Hizmet verdiği ofis New Jersey'de bulunmaktadır.Manhattan'a  on dakika  Mesafede olup Newyork veNew jersey de Hastalarına Hizmet vermekte.